KAVRAMLARLA KURÂN-I KERİM'E BAKIŞ

 

Ahmed Hulûsi'de Kavramlar-Av.Asuman Bayrakcı

   

 

TELEPATİ

  • Beyinlerin ürettiği dalgasal iletişim...

  • Beyin dalgalarından meydana gelen-mesafe kavramı olmaksızın iki beyin arasındaki iletişim...

  • Beynin yaydığı mikrodalga verilerin herhangi bir uygun frekansı algılayan beyne ulaşması...

  • Herhangi bir kişiyi düşündüğün anda, otomatik olarak, o kişinin beyniyle senin beynin arasında kurulan bağlantı...

Nasıl, “telepati” dediğimiz olay beyinlerin ürettiği dalgasal iletişim ise, “ruh” da aynı şekilde beynin ürettiği dalgalardan oluşmuş ikinci bir bedendir!.

ara.jpg (366 bytes)

 

“TELEPATİ”Yİ GERÇEKLEŞTİREN, BEYİNDİR!

Telepatinin, iki beyin arasındaki karşılıklı gönderilen dalgalar olduğunu da biliyoruz.. Yani beynin belli dalgalar göndererek bir diğer beyine ulaştığını; ona çeşitli mesajlar verdiğini biliyoruz!. Fakat bu kopuk kopuk bildiğimiz hususları biraraya getirip bir sonuca varmayı genelde hiç düşünmüyoruz!.

“Telepati” dediğimiz olayı gerçekleştiren, beyin!

ara.jpg (366 bytes)

TELEPATİ, MESAFE KAVRAMI OLMAKSIZIN

 İKİ BEYİN ARASINDA OLUŞAN İLETİŞİMDİR

Beyinde dalgasal enerjiye dönüştürülen anlamlar, bir yandan dışarıya yayılır, “Telepati” dediğimiz olayın kaynağı bu. “Telepati” dediğimiz olay, beyin dalgalarından meydana geliyor ve mesafe kavramı olmaksızın iki beyin arasındaki iletişimi oluşturuyor.

Demek ki beyin bu tür dalgalar yayabildiğine göre başka tür dalgalar da yayabiliyor ve bu dalgaları yayabilen beyin başka dalgaları da alıp deşifre edebiliyor!

ara.jpg (366 bytes)

 

TELEPATİ, BEYNİN YAYDIĞI MİKRODALGA VERİLERİN,

O FREKANSI ALGILAYAN BEYNE ULAŞMASIDIR

 Beyin hücrelerimde mevcut olan, programlanmış olan o kavramlar ayrıca sese dönüşmemiş bir noktada beynim tarafından mikrodalga yayın olarak sizin beyinlerinize de ulaşıyor. Çünkü insan beyninin sadece 5 duyuya dönük faaliyeti değil; direkt mikrodalga yayın olarak dışarıya faaliyeti de söz konusudur. Bunun en basit örneği de “telepati” dediğimiz olaydır.

“Telepati”, beynin yaydığı mikrodalga verilerin herhangi bir uygun frekansı algılayan beyne ulaşmasından ibarettir

Bu, farkedilir veya farkedilemez... Ama böyle bir olgu mutlak olarak söz konusudur. Bunu da batı ilmi tesbit etmiş. Ve uzun yılladır Japonlar bir cihaz geliştirmeye çalışıyorlar ki; geçmişteki insanların beyinlerinden uzaya yayılan, atmosfere yayılan mikrodalga kimliği ele geçirip o kişinin tüm yaşamını ekranlarda seyredebilmek! Özellikle Japonlar bunun için çok büyük gayretler sarfediyorlar.

ara.jpg (366 bytes)   

-Sen herhangi bir kişiyi düşündüğün anda, otomatik olarak, "telepati" dediğiniz bir biçimde o kişinin beyniyle senin beynin arasında bir bağlantı kurulur..

Ahmed Hulûsi

 

www.allahvesistemi.orgg