.

 

 

 

 

ÜMMÎ

  • Asıl fıtratı bozulmamış-yaratıldığı saflık üzere olan...

  • “Oku”yamayan...

  • "Sünnetullah"ı okuyamayan.... Herhangi bir varlığa  tapınmayan; bununla beraber "Allah Sistemi"ni de henüz okuyamamış olan...

  • Daha önceden Tevrat ve İncil okumamış olanlar ve bunlara inanmayanlar...

  • Tevrat ve İncil'i okumayanlar-yazmayanlar-(yani yazı yoluyla çoğaltılmasında görev almayanlar)

 

De ki: "Ey insanlar... Kesinlikle ben hepinize gelmiş Allah Rasûlü'yüm... Semâların ve arzın mülkü "HÛ"nundur! İlâh yoktur sadece "HÛ"! Diriltir, öldürür! Bu yüzden iman edin, Esmâ'sıyla nefsinizin dahi hakikati olan Allah'a ve Ümmî Nebi olan O Rasûl'e ki O, Esmâ'sıyla nefsinin dahi hakikati olan Allah'a ve O'nun bildirdiklerine iman eder. Ona tâbi olun ki hakikate erdirilesiniz." (A'raf/158)

      Word olarak yükle

Tüm Kavramlar Programı

Yayınlarımızın Telif Hakkı Yoktur. Sitemizdeki tüm bilgiler, Hz. MUHAMMED'in (aleyhisselâm) bildirip açıkladığı "ALLAH" ismiyle işaret edilenin hakikatinin ne olduğunun öğrenilmesi ve "DİN" denilen yaşam sisteminin bu vizyonla değerlendirilebilmesi için, tüm insanlarla karşılıksız paylaşılmak üzere hazırlanmıştır. Tüm yayınlarımızı ücretsiz okur; dinler, bilgisayarınıza indirebilir, çoğaltabilir; YAZAR ve KAYNAK BELİRTMEK ŞARTIYLA her yoldan bütün çevrenizle paylaşabilirsiniz. Allah ilmine karşılık alınmaz. Prensibimiz maddî ya da manevî karşılıksız paylaşımdır.

www.allahvesistemi.org