KAVRAMLARLA KURÂN-I KERİM'E BAKIŞ

 

Ahmed Hulûsi'de Kavramlar-Av.Asuman Bayrakcı

 

 

YECÜC VE MECÜC

·Neredeyse -hiçbir- uyarıyı değerlendirmeyecek hâldeki kavimler

· Arz'da bozgunculuk yapanlar

 

 
 
  • KIYAMETİN ALÂMETLERİ(işaretleri-Kıyâmet öncesi olaylar)->{Deccal’in çıkışı (Hakiki Deccal’den önce 30 a yakın sahte Deccalin çıkışı)-3.Dünya savaşının çıkışı-Hz.Mehdi’nin Mekke’de açığa çıkışı(ve pek çok kişinin inkâr edişi(Evliyaullahın pek çoğuna bile gizli kalacağı)-"Yecüc ve Mecüc"ün  çıkışı-Çinlilerin Türkiye’ye kadar Ortadoğuyu istilâsı-Rusların 6 ay İstanbul’da kalışı-Avrupa’nın Türkiye’yi dışlaması-Yunanistan ile savaş-Suriye’nin durumu}

  • YOK EDİLEN BÖLGELER

  • Nihayet Ye'cüc ve Me'cüc kapılarının açıldığı zaman, her hadebden (yüksekçe yer-belki de uzay gemilerinden) hızlıca inerler!(Enbiyâ/96)

  • Muhakkak ki siz de, Allah dûnundaki taptıklarınız da cehennem yakıtısınız! Siz oraya varacaksınız!(Enbiyâ/99)

  • ZÜL-KARNEYN'İN YECÜC VE MECÜC'E KARŞI SET OLUŞTURMASI

  • Evliyaullahın Yecüc ve Mecüc hakkındaki müşahedesi

   
 

Word olarak yükle

MEHDİ   DECCAL

KUR'ÂN-I KERÎM ÇÖZÜMÜ

   


  Yayınlarımızın Telif Hakkı Yoktur. Sitemizdeki tüm bilgiler, Hz. MUHAMMED'in (aleyhisselâm) bildirip açıkladığı "ALLAH" ismiyle işaret edilenin hakikatinin ne olduğunun öğrenilmesi ve "DİN" denilen yaşam sisteminin bu vizyonla değerlendirilebilmesi için, tüm insanlarla karşılıksız paylaşılmak üzere hazırlanmıştır. Tüm yayınlarımızı ücretsiz okur; dinler, bilgisayarınıza indirebilir, çoğaltabilir; YAZAR ve KAYNAK BELİRTMEK ŞARTIYLA her yoldan bütün çevrenizle paylaşabilirsiniz. Allah ilmine karşılık alınmaz. Prensibimiz maddî ya da manevî karşılıksız paylaşımdır.  

www.allahvesistemi.org